دیالکتیک در فلسفه اُرُدیسم Dialectics in the philosophy of Orodism
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
انجمن خصوصی اعضای جزیره اُرُدیسم ونکوور (تاسیس 2011).
امکان عضویت و انتشار محتوای، در این انجمن محدود به اُرُدیست های شهر ونکوور واقع در استان بریتیش کلمبیای کشور کانادا می باشد.
Vancouver Canada / The philosophy of Orodism

برای نوشتن دیدگاه اینجا کلیک کنید

https://i.servimg.com/u/f78/20/40/26/06/a10.png

https://i.servimg.com/u/f81/20/40/35/88/katayo10.jpg

https://i.servimg.com/u/f81/20/40/35/88/orodis11.jpg

بازتاب جهانی فلسفه اردیسم Orodism

بسط و شرح اصول و آموزه‌های فلسفه اُرُدیسم
بررسی تطبیقی اُرُدیسم با دیگر مکاتب فلسفی
عشق به هستی: ستونی رفیع در فلسفه اُرُدیسم
بسط و شرح نگرش اُرُد بزرگ به انسانیت
بسط و شرح نگرش ارد بزرگ به آزادی
جزیره اُرُدیسم: اتوپیایی متعالی در فلسفه اُرُدیسم
بررسی دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد "خرد و فلسفه"
دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد "ارزش احزاب"
دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد دموکراسی
دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد رسانه
دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد انتخابات
زمان از دیدگاه اُرُدیسم
زندگی در جامعه نوین با فلسفه اُرُدیسم
فلاسفه نزدیک به فیلسوف اُرُد بزرگ
وجوه اشتراک فلسفه اُرُدیسم با تائویسم
برقراری ارتباط با دیگران بر اساس اُرُدیسم
راه رسیدن به خودباوری با فلسفه اُرُدیسم
ایده‌های فلسفه اُرُد بزرگ در دنیای امروز
فلسفه اُرُد بزرگ: تاملی بر ایده‌ها و آموزه‌ها
پیش‌بینی ظهور هوش مصنوعی
دیدگاه فیلسوف اُرُد بزرگ در مورد عشق
در عشق، شرف و آزادی، زندگی و پاکی است
آموزه‌های اُرُد بزرگ و گاندی در دنیای امروز
اندیشه در عشق: جستجوی گوهر ناب هستی
بسط و گسترش دیدگاه اُرُد بزرگ درباره دوستی
بررسی دقیق دیدگاه اُرُد بزرگ درباره امید
صبر و بردباری: کلیدِ فرمانروایی
مناظره‌ای بین یک اُرُدیست و یک ماکیاولیست
آموزه‌های فلسفه اُرُدیسم در افزایش آزادی
نقش اخلاق در رشد مفهوم "آزادی بیان"
بررسی دیدگاه اُرُد بزرگ درباره تنهایی
بررسی دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد پندهای فلاسفه
شخصیت های نزدیک به فیلسوف اُرُد بزرگ
دلایل اهمیت گروه‌های اجتماعی در اُرُدیسم
قوانینی برای زندگی با الهام از فلسفه اُرُدیسم
بر اساس اُرُدیسم انسان چه نیازهایی دارد؟
بررسی دیدگاه فیلسوف اُرُد بزرگ در مورد رنج
بسط دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد غم
بررسی دیدگاه اُرُد بزرگ در مورد آرمان
بررسی روان از دیدگاه اُرُد بزرگ و دیگر مکاتب
خودکامگان از دیدگاه فیلسوف اُرُد بزرگ
بسط و گسترش دیدگاه اُرُد بزرگ درباره طبیعت
بررسی تطبیقی دیدگاه اُرُد بزرگ و پلورالیزم
شناخت بهتر «سرشت گیتی» در فلسفه اُرُدیسم
نظرات اُرُد بزرگ درباره سینما و بررسی فلسفی آن
صدمات «مرده پرستی» از دید فیلسوف اُرُد بزرگ
واکاوی نظرات فیلسوف اُرُد بزرگ درباره «خوشبختی»
اُرُد بزرگ: "ما از خاکستر ستارگان سر برافراشتیم."
واکاوی سخنان اُرُد بزرگ پیرامون «بخت و سرنوشت»
کتاب واکاوی فلسفه اُرُدیسم- هوش مصنوعی گوگل
Reaction of the World to the ORODISM
كساني كه Online هستند
در مجموع 13 كاربر Online ميباشد :: 1 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 12 مهمان :: 2 عناكب الفهرسة في محركات البحث

Sirous Ahmadi

مُعاينة اللائحة بأكملها

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
535 پست
473 پست
263 پست
251 پست
237 پست
220 پست
220 پست
ورود

نگار
نگار
ORODIST
ORODIST
گفتمان : 535
سپاسگذاری از ایشان : 1122
کار/علاقه مندی ها : نمی دونم این مهمه یا نه مهم نیست اما خوب من تنها فرزندی هستم که پدر (بهمن) و مادرش (مینا) در جزیره اَرُدیسم ونکوور حضور دارند! و در واقع از بنیانگذارانش هستن. به عنوان یک اُرُدیست ، آرزو دارم همه مردم دنیا در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند. به نظرم دنیا اونقدر بزرگ هست که برای همه ما فضای عرض اندام باشه.
https://orod.123.st/u7

محمد خاکپور: فوتبال همین است Empty محمد خاکپور: فوتبال همین است

01.04.15 5:58
بانک ورزش - وزیر ورزش و جوانان گفت: بحث برد و باخت یک موضوع فنی است.

محمود گودرزی درباره شکست تیم امید کشورمان مقابل عربستان اظهار داشت: بازی خوبی بود. حرف دیگری ندارم. البته بحث برد و باخت یک موضوع فنی است و کادر فنی باید پاسخگو باشد. او درباره اینکه در آخرین روزهای سال 93 گفته بود آرزو ندارد در سال 94 کفاشیان را ببیند گفت: من در این باره حرفی ندارم.

محمد خاکپور: فوتبال همین است Great_orod_46

بانک ورزش - سرمربی تیم امید عربستان پس از پیروزی 2 بر یک در ورزشگاه آزادی گفت: تیم ایران را به خوبی آنالیز کرده بودیم.

محمد عبدالله در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل امید ایران اظهار داشت: به دلیل مساوی که داشتیم باید مقابل ایران به پیروزی می رسیدیم. به همین دلیل تیم ایران را خوب آنالیز کردیم و دیدیم اگر این تیم را در زمین خودش پرس کنیم از کار می افتد. با این روش موفق به کسب سه امتیاز شدیم.

محمد خاکپور: فوتبال همین است Great_orod_45

انک ورزش - سرمربی تیم امید ایران پس از شکست برابر عربستان گفت: باید اشتباهات را پذیرفت و آنها را تکرار نکرد.
محمد خاکپور در نشست خبری پس از بازی با تیم امید عربستان اظهار داشت: از رسانه ها و هوادارانی که امروز از تیم امید حمایت کردند تشکر می کنم. من فکر می کنم تیم ما تمرکز و شرایط لازم را برای بازی امروز نداشت. به همین دلیل شاهد بازی خوبی نبودیم.
او درباره عملکرد بازیکنان تیم امید گفت: بچه ها در این مسابقه تلاش کردند اما بازیکنی نداشتیم که کم کاری کند. ما فقط روی اشتباهات فردی ضربه خوردیم و از فرصت های مان استفاده نکردیم. اگر از موقعیت ها استفاده می کردیم نتیجه چیز دیگری می شد. فکر می کنم علت این مساله عدم حرفه ای بودن بازیکنان بود. در آینده به طور حتم برای حل این مشکل برنامه ریزی می کنیم تا شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.
سرمربی تیم امید ایران خاطرنشان کرد: فوتبال همین است. یک سر فوتبال برد است و یک سر آن شکست. با این وجود باید اشتباهات را پذیرفت و آنها را تکرار نکرد. او درباره اینکه چرا علی کریمی و ترابی را تعویض نکرد گفت: نیازی به تعویض این ها نبود. ترابی یکی از بهترین های ما بود.
خاکپور افزود: در این مسابقه قدر موقعیت ها را ندانستیم. من از واژه کم کاری خوشم نمی آید و از بازیکنی که کم کار باشد دعوت نمی کنم. 
او درباره اینکه آیا قول صعود به المپیک را می دهد گفت: هیچ کسی نمی تواند قول بدهد که تیم امید را راهی المپیک کند. یادتان باشد این تیم را در چه شرایطی تحویل گرفتیم. من در بطن فوتبال هستیم و قول دادن حرفه ای نیست.
خاکپور درباره اینکه رسانه های گروهی از تیم امید حمایت زیادی کردند اظهار داشت: همین طور است. یک بار دیگر از این حمایت ها تشکر می کنم و تلاش مان را می کنیم که به هدف برسیم. 
او درباره اینکه تیم امید علیرضا جهانبخش و سرداز آزمون با تیم هماهنگ نبودند و از 4 ترکیب مختلف در 4 مسابقه استفاده شد گفت: این کار در فوتبال طبیعی است. عربستان هم همین کار را کرد و به این کار تقسیم قوا می گویند. ضمنا این دو بازیکن هم خوب کار کردند.

محمد خاکپور: فوتبال همین است Great_orod_44
نگار
نگار
ORODIST
ORODIST
گفتمان : 535
سپاسگذاری از ایشان : 1122
کار/علاقه مندی ها : نمی دونم این مهمه یا نه مهم نیست اما خوب من تنها فرزندی هستم که پدر (بهمن) و مادرش (مینا) در جزیره اَرُدیسم ونکوور حضور دارند! و در واقع از بنیانگذارانش هستن. به عنوان یک اُرُدیست ، آرزو دارم همه مردم دنیا در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند. به نظرم دنیا اونقدر بزرگ هست که برای همه ما فضای عرض اندام باشه.
https://orod.123.st/u7

محمد خاکپور: فوتبال همین است Empty رد: محمد خاکپور: فوتبال همین است

01.04.15 6:01
انک ورزش - باشگاه پاریس سن ژرمن فرانسه پیشنهادی 82 میلیون یورویی به دی‌ماریا هافبک منچستریونایتد ارائه داد.

به گزارش بانک ورزش، پاریسی‌های متمول باز هم با پیشنهادی حیرت‌انگیز می‌خواهند پای ستاره‌ی دیگری را به لیگ فرانسه باز کنند.

سران پی‌اس‌جی با پیشنهادی 82 میلیون یورویی در نظر دارند آنخل دی‌ماریا ستاره‌ی آرژانتینی منچستر یونایتد را جذب کنند.

آنخل فابیان دی‌ماریا پیش از منچستر در تیم‌های رزاریو سنترال، بنفیکا و رئال مادرید بازی کرده است و در سال پیش به منچستر پیوست.

با وجود این پیشنهاد وسوسه‌انگیز به‌نظر می‌رسید دی‌ماریا قصدی برای جدایی از جمع شیاطین‌سرخ را ندارد.

محمد خاکپور: فوتبال همین است Great_orod_47

بانک ورزش - با توجه به شکست ایران از تیم ملی عربستان در چهارچوب دور مقدماتی مسابقات زیر 23سال آسیا تیم ملی کشورمان در گروه تیم های دوم مسابقات قرار گرفت و با توجه به تفاضل گل بهتر موفق به صعود از این مرحله شد.

به گزارش بانک ورزش و به نقل از طرفداری، ده تیم در بین تیم های دوم مسابقات حضور دارند که تکلیف یک گروه مسابقات هنوز مشخص نشده است و از بین عمان و عراق هم یک تیم به این گروه خواهد پیوست. از آن جا که سه گروه مسابقات به صورت 5تیمی برگزار می شود جهت  عدالت بیشتر در امتیاز بندی نهائی بازی تیم دوم با تیم آخر را حذف می کنند و تنها 3بازی را مورد محاسبه قرار خواهند داد. با این احتساب بازی ایران با تیم نپال حذف و این تیم با 6 امتیاز و مثبت هشت گل در رده دوم جدول قرار می گیرد. تا اینجا تنها تایلند با هفت امتیاز بیشتر از تیم های دیگر کسب کرده است و تیم های دیگر دوم با امتیاز 6 به دور بعدی صعود می کنند. جدول فعلی تیم های دوم بدین شکل است.

محمد خاکپور: فوتبال همین است Great_orod_49
[size]

بانک ورزش- دیشب و در مسابقه تلویزیونی آقای گزارشگر اتفاقی افتاد که به خوبی بیانگر سطح کیفی و فنی این مسابقه و کلا ورزش صدا و سیماست. در مسابقه دیشب تصویر مربوط به تیم منتخب سال 2014 که در حاشیه مراسم توپ طلا گرفته شده به شرکت کننده بخت برگشته نشان داده شد و از او خواسته شد تا بگوید که این تصویر مربوط به تیم منتخب کدام سال است؟ شرکت کننده هم که ظاهرا اطلاعات فوتبالی‌اش از مجریان و داوران و تمام عوامل این شوی تلویزیونی بالاتر بود، به درستی جواب داد که تیم منتخب 2014. اما مجریان برنامه که اتفاقا گزارشگر هم هستند، اصرار کردند که تصویر متعلق به تیم منتخب سال 2013 است، چرا که روی آن نوشته شده 2013! جالب اینکه هیچکدام از داوران حاضر در برنامه هم متوجه این اشتباه فاحش نشدند. 

ظاهرا ضرب المثل «این خانه از پای‌بست ویران است» درمورد بخش ورزش صدا و سیما کاملا صدق می‌کند. اگر اطلاعات فوتبالی کسانی که مسئول استعدادیابی و پرورش نیروهای جدید در زمینه گزارش و تفسیر فوتبال هستند، در این حد پایین است، پس باید سالیان دراز شاهد حضور خیابانی‌ها و علیفرها در رسانه ملی باشیم. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به برنامه دیشب آقای گزارشگر و تصویر اصلی تیم منتخب 2014 را ببینید و قضاوت کنید. تصویر سوم هم تصویر اصلی تیم منتخب سال 2013 است که صرفا جهت اطلاع کارشناسان برجسته ورزش سیما منتشر می‌کنیم.
[/size]

محمد خاکپور: فوتبال همین است Great_orod_48
بازگشت به بالاي صفحه