جهان روشنایی و نور و دانایی

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوثبت نامورود
ارد بزرگ
http://s7.picofile.com/file/8256088818/123_logo_.jpg
المواضيع الأخيرة
» گزارش دو دیدار با بزرگترین فیلسوف جهان حکیم ارد بزرگ
من طرف بهزاد شیرازی 06.11.16 10:01

» حکیم ارد بزرگ از زبان دیگران (سونیا سلیمانی)
من طرف sonia_solimani 13.07.16 6:24

» حکیم ارد بزرگ و اقیانوس پهناور اندیشه هایش
من طرف sonia_solimani 05.04.16 14:04

» هرمزگان 784 درصد و کرمان 330 درصد بیشترین افزایش بارش را نسبت به سال گذشته داشته‌اند.
من طرف روزبه 26.11.15 17:45

» ناامیدی، هدیه دولت به سینماگران حامی اش
من طرف روزبه 24.11.15 19:45

كساني كه Online هستند
در مجموع 2 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 2 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 88 و در تاريخ 05.10.16 12:36 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
بهزاد شیرازی

ناهید

شهرزاد

نگار

shima

Bahman

mina

روزبه

سیروس

فرزانه

Affiliates

کمپین یک جمله به حکیم ارد بزرگ

شاطر | 

راهکار عربستانی‌ها برای حل مشکل کمبود تماشاگر

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
نگار
یاور و دوست انجمن
یاور و دوست انجمن

السمك النمر
تعداد پستها : 211
سپاسگذاری از ایشان : 495
تاریخ تولد : 1998-02-23

پستعنوان: راهکار عربستانی‌ها برای حل مشکل کمبود تماشاگر   01.04.15 6:04

بانک ورزش- نیمه اول دیدار تیم‌های فوتبال المپیک ایران و عربستان با نتیجه مساوی 0-0 به پایان رسید.

به گزارش بانک ورزش، تیم ملی امید ایران در آخرین دیدار گروه سوم مرحله اول مقدماتی المپیک 2016 برزیل از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی عربستان رفت.

نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در حال حاضر، ایران با کسب 9 امتیاز از مسابقه قبلی خود در صدر جدول قرار دارد و عربستان با کسب 7 امتیاز تیم دوم جدول است. نتیجه این مسابقه، تیم صدرنشین این گروه را که به صورت مستقیم به مرحله دوم صعود می‌کند را مشخص خواهد کرد.

بانک ورزش- مدیرتیم فوتبال امید گفت: به هریک از اعضای این تیم درصورت پیروزی در مقابل عربستان پاداش هزاردلاری پرداخت می شود.

به گزارش بانک ورزش، حبیب کاشانی امروز در مراسم پیش از دیدار تیم های فوتبال امید ایران و عربستان در محل اردوی تیم فوتبال المپیک در هتل اوین افزود:حامیان مالی و محمود اسلامیان سرپرست نایب رییس اول فدراسیون فوتبال همیشه و همه جا پشتیبان تیم امید بوده اند و در تماسی که امروز با یکی از حامیان مالی داشتم وی قول مساعد داد تا در صورت پیروزی مقابل عربستان نفری هزار دلار پاداش به بازیکنان و کادرفنی تیم امید پرداخت کند.

وی در این مراسم که با حضور خانواده شهیدان کشاورز، دادخواه و صادقی و23 کودک معلول تحت سرپرستی موسسه خیریه امام رضا (ع) برگزار شد ،خاطرنشان کرد که آرامش و امنیت امروز ایران مدیون خون شهدا و تلاش های جانبازان است و ازخانواده شهدا و معلولان عزیزخواسته ایم به اینجا بیایند تا برای پیروزی تیم امید مقابل عربستان دعا کنند.
مدیر تیم امید همچنین به حمایت های شهردار تهران از برنامه های آماده سازی تیم امید اشاره کرد و گفت: شهرداری تهران تا کنون حمایت همه جانبه ای از تیم امید داشته و در آخرین صحبت های که با شهردار تهران داشته ام ، این موضوع را مطرح کردند که برای شادی مردم ایران از هیچ کمکی به این تیم دریغ نخواهند کرد.

تیم فوتبال المپیک ایران در حال حاضر با 9 امتیاز از سه پیروزی پر گل برابر تیم های نپال، فلسطین و افغانستان در صدر گروه قرار دارد و حتی در صورت کسب تساوی برابر عربستان به عنوان صدرنشین این گروه راهی مرحله نهایی رقابت ها در قطر خواهد شد.

بانک ورزش- برخی باشگاه‌های فوتبال در عربستان بر آن شدند که به‌منظور جذب هوادار و تماشاگر، دست‌به‌دامان برخی شرکت‌های اقتصادی- ورزشی شوند.

به گزارش بانک ورزش، به تازگی برخی از باشگاه‌های فوتبال در عربستان اقدام به عقد قراردادهایی با برخی شرکت‌های اقتصادی- ورزشی کرده‌اند که نتیجه آن‌، بازاریابی برای بلیت دیدارهای فوتبال باشگاهی در این کشور است.

در جریان این اقدام، شرکت‌های یاد شده باید به جذب هوادار و تماشاگر بپردازند.

گفته می‌شود یکی از روش‌هایی که آن شرکت‌ها استفاده خواهند کرد، تبلیغ از طریق شبکه‌های اجتماعی است.

عربستان از نظر فیفا دارای برترین لیگ حرفه‌ای در کل منطقه فوتبالی آسیا- اقیانوسیه است. گفته می‌شود که لیگ یاد شده تنها دارای 14 تیم باشگاهی و آن هم با مدیریت کاملا غیر فوتبالی است.

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://orod.123.st/u7
نگار
یاور و دوست انجمن
یاور و دوست انجمن

السمك النمر
تعداد پستها : 211
سپاسگذاری از ایشان : 495
تاریخ تولد : 1998-02-23

پستعنوان: رد: راهکار عربستانی‌ها برای حل مشکل کمبود تماشاگر   01.04.15 6:08

بانک ورزش- در شرایطی که پنجشنبه‌شب گذشته تصمیم شبکه سوم کشورمان برای پخش با تاخیر بازی ایران و شیلی موجی از خشم هواداران فوتبال را به دنبال آورد، حالا خبر می‌رسد مسوولان صداوسیما مثل همیشه به نظرات مردم احترام گذاشته‌اند(!) و این بار کلا تصمیم گرفته‌اند بازی ایران با سوئد را پخش نکنند. طبق اعلام دوستان گرامی، پخش این بازی به شبکه ورزش سپرده خواهد شد؛ کانالی که هنوز میلیون‌ها تن از مردم کشورمان به آن دسترسی ندارند و مطلقا نمی‌توان به آن لقب «سراسری» داد. توجه داشته باشید که این یکی از مهم‌ترین مسابقات دوستانه تاریخ کشورمان است. زلاتان و شرکا صف می‌کشند جلوی تیمی که پنج روز پیش شیلی را برده. دعوا سر ماست و 30 هزار ایرانی هم آن را از نزدیک می‌بینند، اما شبکه سه این بازی را پخش نمی‌کند تا آنتن برای سریال عجیب و غریب «در حاشیه» خالی بماند؛ مجموعه‌ای که حداقل تا اینجا یکی از ضعیف‌ترین سریال‌های یک دهه اخیر تلویزیون بوده و حتی عاشقان سینه‌چاک مدیری هم سخت می‌توانند از آن دفاع کنند. اینجا ایران است، صدای ما را «همچنان» از جام جم، از رسانه‌ای که خودش به خودش می‌گوید «ملی» می‌شنوید!

بانک ورزش- بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که چند روزی اجازه حضور در تمرینات را نداشت امروز پابه‌پای سایر سرخپوشان تمرین کرد.

به گزارش بانک ورزش، پیام صادقیان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل اتفاقاتی که در تمرین روز شنبه این تیم رخ داده بود توسط حمید درخشان از حضور در تمرینات منع شده بود امروز به ورزشگاه درفشی‌فر آمد و پابه‌پای بازیکنان تمرین کرد.

حضور صادقیان به دلیل جلسه‌ای بود که چند روز گذشته در باشگاه پرسپولیس برگزار شد و صادقیان با اظهار ندامت از اتفاقات رخ داده امروز توانست همراه با سایر پرسپولیسی‌ها تمرین کند.

بانک ورزش- رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کارلوس کی‌روش اعتراضاتی داشته و ما در کل از عملکرد وی راضی‌ هستیم و دوست داریم که وی را نگه داریم.

به گزارش بانک ورزش و به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان، کفاشیان رئیس فدارسیون فوتبال کشورمان اظهار داشت: باید اذعان کنم که امسال سال پرکاری را شروع کردیم و امیدواریم که این پرکاری توام با موفقیت باشد.در این مدت کوتاه چند تیم به مسابقات اعزام شده‌اند که عملکرد قابل قبولی را از خود به جای گذاشته‌اند.عملکرد بازیکنان تیم ملی فوتبال امید نیز خوب بوده و امیدواریم که سهمیه المپیک را بتوانیم کسب کنیم.
رئیس فدارسیون فوتبال در خصوص برنامه ریزی تنظیم شده برای تیم ملی امید گفت: در راستای موفقیت تیم امید برنامه ریزی‌هایی صورت گرفته است که بعضی تیم‌ها مانند ژاپن و دیگر کشورها اعلام آمادگی کرده‌اند که با ما دیدار تدارکاتی داشته باشند، ما نیزز برنامه‌ ریزی‌هایی که در صورت داده‌ایم در حال حاضر محدود به برگزاری این دیدارها بوده است و امیدواریم که در نهایت توام با کسب سهمیه المپیک باشد، در واقع با برنامه ریزی و ارائه بازی‌های تدارکاتی می‌توانیم به کسب سهمیه امیدوارم باشیم.
وی در خصوص ماندن یا نماندن کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشورمان عنوان کرد: در واقع باید بگویم مشکلی برای کی‌روش بوجود آمده که وی از این مشکل دلخور است که با توجه به گفته‌های اخیر قرار است که سرمربی پرتغالی کشورمان  برای همیشه از ایران برود اما ما در تماسی که با وی داشتیم درخواست کردیم به ایران بازگردد تا حرف‌های نهایی را بایکدیگر در میان بگذاریم.
کفاشیان بیان کرد: باید عنوان کنم ما تمایل داریم کی‌روش را نگهداریم، اگر توانستیم با وی تفاهم برقرار کنیم، وگرنه باید از نو با سرمربیان دیگری مذاکره کنیم ولی ما از عملکرد وی راضی هستیم.
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص مشکل مالیاتی کی‌روش نیز عنوان کرد: در واقع مشکل مالیاتی به کی‌روش ارتباطی پیدا نمی‌کند. وی اعلام کرده فضا فراهم نیست، نمی‌توانم کار کنم، در واقع اگر کی‌روش دلش با تیم نباشد، ما نیز برای خروج وی مانعی قرار نمی‌دهیم ولی در کل ما از ادامه همکاری با وی استقبال می‌کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا اعتراضات کی‌روش به حضور اسدی بوده، گفت: او قبل از حضور اسدی نیز اعتراضات خود را شروع کرده و من به وی گفته بودم مسئولیت حضور اسدی با من بوده است، در واقع ما دوست داریم تفاهم دو جانبه‌ای با وی داشته باشیم.
کفاشیان در پایان خاطرنشان کرد: مسئله کی‌روش بررسی می‌شود و در هیات رئیسه که هفته آینده تشکیل خواهد شد، تصمیمات گرفته می‌شود.

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://orod.123.st/u7

راهکار عربستانی‌ها برای حل مشکل کمبود تماشاگر
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1