جهان روشنایی و نور و دانایی

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوثبت نامورود
ارد بزرگ
http://s7.picofile.com/file/8256088818/123_logo_.jpg
المواضيع الأخيرة
» گزارش دو دیدار با بزرگترین فیلسوف جهان حکیم ارد بزرگ
من طرف بهزاد شیرازی 06.11.16 10:01

» حکیم ارد بزرگ از زبان دیگران (سونیا سلیمانی)
من طرف sonia_solimani 13.07.16 6:24

» حکیم ارد بزرگ و اقیانوس پهناور اندیشه هایش
من طرف sonia_solimani 05.04.16 14:04

» هرمزگان 784 درصد و کرمان 330 درصد بیشترین افزایش بارش را نسبت به سال گذشته داشته‌اند.
من طرف روزبه 26.11.15 17:45

» ناامیدی، هدیه دولت به سینماگران حامی اش
من طرف روزبه 24.11.15 19:45

كساني كه Online هستند
در مجموع 1 كاربر Online ميباشد :: 0 كاربر ثبت نام شده، 0 كاربر مخفي و 1 مهمان

هيچ كدام

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 88 و در تاريخ 05.10.16 12:36 بوده است.
ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
بهزاد شیرازی

ناهید

شهرزاد

نگار

shima

Bahman

mina

روزبه

سیروس

فرزانه

Affiliates

کمپین یک جمله به حکیم ارد بزرگ

شاطر | 

کی‌روش: جدایی از تیم‌ملی پیشنهاد کفاشیان بود/ می‌خواهند حقیقت را پنهان کنند

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
نگار
یاور و دوست انجمن
یاور و دوست انجمن

السمك النمر
تعداد پستها : 211
سپاسگذاری از ایشان : 495
تاریخ تولد : 1998-02-23

پستعنوان: کی‌روش: جدایی از تیم‌ملی پیشنهاد کفاشیان بود/ می‌خواهند حقیقت را پنهان کنند   01.04.15 5:42

بانک ورزش- جواد نکونام قبل از بازی با سوئد گفته بود شایعات در مورد خداحافظی‌اش از تیم ملی صحت ندارد. با این وجود کاپیتان تیم ملی کشورمان پس از نشست خبری طولانی کی‌روش در انتهای بازی با سوئد رسما اعلام بازنشستگی کرد. به این ترتیب و با توجه به انتقاداتی که طی دو سال گذشته از جواد در ایران وجود داشته، به نظر می‌رسد باید جدایی کی‌روش از تیم ملی را قطعی دانست. در حقیقت نکونام می‌داند که مربی بعدی تیم ملی به احتمال 99 درصد او را به اردو دعوت نخواهد کرد، بنابراین دست پیش را گرفت و خودش گفت خداحافظ، زودتر از اینکه به او بگویند خداحافظ! نکونام به نوعی از مبتلا شدن به سرنوشت علی دایی گریخت. دایی بعد از جام جهانی 2006 اعلام خداحافظی نکرد، اما وقتی قلعه‌نویی جای برانکو را گرفت، این بازیکن هم دیگر به اردوی تیم ملی دعوت نشد.

عکس تلخ/ یادگاری ایرانی‌ها در فرندز آرنا!

بانک ورزش - می‌شد شرح مفصلی بر آن‌چه که بر ورزشگاه فرندز آرنا پس از پایان مسابقه سوئد - ایران  آمده نوشت، اما تصویر خود از هر چیزی گویا تر است. یادگاری تلخ ایرانی‌ها برای میزبانشان. این عکس را یکی از مخاطبان و همراهان بانک ورزش برای ما ارسال  کرده است.

بانک ورزش- کی‌روش اگرچه عادت دارد مبهم و غیرشفاف حرف بزند، اما نشست خبری‌اش بعد از بازی با سوئد به شدت بوی خداحافظی می‌داد. در شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال و یا احیانا وزارت ورزش تمایلی برای ادامه همکاری با کی‌روش داشته باشند. در همین حال شایعه‌ای عجیب در فضای مجازی بین هواداران فوتبال پخش شده که به راحتی نمی‌توان باورش کرد. در همین راستا گفته می‌شود محمد مایلی‌کهن سرمربی بعدی تیم ملی خواهد بود. توجیه این گروه از شایعه‌پردازان هم این است که مسوولان ذیربط به استفاده از مربی ایرانی اصرار دارند و از این میان در دسترس‌ترین آنها حاجی مایلی است. مسابقات مقدماتی جام جهانی خرداد ماه آغاز می‌شود و در حال حاضر فرکی و قلعه‌نویی تیم دارند. اگر این اتفاق رخ بدهد، مایلی‌کهن برای سومین بار سرمربی تیم ملی خواهد شد.

بانک ورزش - سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه نشست خبری خود پس از دیدار با سوئد درباره جلسه با رییس فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان در جلسه قبول کرد دیگر هیچ راهی نیست جز اینکه مسیرهایمان جدا شود و این پیشنهاد آقای کفاشیان بود که مسیرهایمان از هم جدا شود و به هیچ عنوان جدایی، نقطه نظر من نبود. خیلی شفاف باز هم این موضوع را تاکید می‌کنم چون هم شاهدان مختلف و هم مدارک برای اثبات این موضوع داریم. 

کی‌روش افزود: ما اجبار پیدا کردیم تا این تصمیم را بگیریم اما الان این جور به نظر می رسد که حالا که به آخر خط رسیده‌ایم می‌خواهند من را به عنوان آدمِ بد این داستان معرفی کنند. الان به نظر می رسد می خواهند از مسوولیت خود شانه خالی کرده و حقیقت را پنهان کنند ولی من قبول کردم به یک توافق مشترک برسیم و خیلی دوستانه در کمال صلح از همدیگر جدا شویم و اشکالی هم ندارد، اجازه بدهید بگویند من آدمِ بدِ داستان هستم چون هواداران در آخر از حقیقت مطلع هستند و مطمین هستم و به خداوند بزرگ ایمان دارم که این اتفاق خواهد افتاد و هواداران می دانند که من هیچ موقع پشت آنها و پشت بازیکنان و کادر را خالی نخواهم کرد اگر مجبور نبودم که به این نتیجه برسم.

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://orod.123.st/u7
نگار
یاور و دوست انجمن
یاور و دوست انجمن

السمك النمر

پستعنوان: رد: کی‌روش: جدایی از تیم‌ملی پیشنهاد کفاشیان بود/ می‌خواهند حقیقت را پنهان کنند   01.04.15 5:47

بانک ورزش - لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به حمایت از سرمربی تیم‌ملی پرداخته است. اسکندری پس از باخت ایران به سوئد در اینستاگرامش نوشت: «آقاى كی‌روش ما هم عصبانى هستيم، بمان تا با هم توافق هسته‌اى را جشن بگيريم ايرانى ترين مربى خارجى».

انک ورزش - کارلوس کی‌روش پس از شکست تیم ملی ایران مقابل سوئد در نشست خبری این دیدار در خصوص اینکه آیا این مسابقه آخرین بازی وی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران بود، گفت: مهم‌ترین مطلبی که باید به آن اشاره کنم پس از 4 سال کار با تیم ملی ایران، به تیمم و تک تک بازیکنان افتخار می‌کنم. این بهترین گروهی بود که در طول دوران مربی‌گری‌ام در اختیار داشتم. بازیکنانی که با دریافتی کم توانستند چنین نمایشی ارایه کنند، جای افتخار دارند و من به تک تک آنها افتخار می‌کنم.
او ادامه داد: الان فقط غمگین هستم چون هیچ موقع خروج و ترک کردن خوشحال کننده نیست اما زندگی ادامه دارد و باید رو به جلو حرکت کرد.
سرمربی تیم ملی ایران در مورد آنالیزش از دیدار با سوئد گفت: بابت این سوال تشکر می‌کنم و خوب شد این سوال را پرسیدید چون این فرصت را پیدا می‌کنم تا از فدراسیون فوتبال سوئد، مربیان و بازیکنان و در مجموع از تیم خوب این کشور تشکر کنم چون موافقت کردند تا با ما بازی کنند. در 4 سال گذشته همیشه برای بازی‌های دوستانه مشکل داشتیم اما امشب نگاه من این بود که بازیکنانم تجربه بین المللی به دست بیاورند که به این مهم توانستیم دست پیدا کنیم. 
او افزود: سوئد از لحاظ تاکتیکی و کیفیت بازیکنانش و البته تجربه بین المللی بازیکنانش تیم بسیار خوبی است و ما نمی توانیم فراموش کنیم که از این لحاظ بازیکنان ما تجربه کمتری دارند و به اینجا آمدیم تا این تجربه را پیدا کنیم. البته بازیکنانی مثل زلاتان که در تمام تیم‌ها حضوری تاثیرگذار دارد. امشب دیدیم که در نیمه اول بازیکنان ما در لحظاتی کم تجربه و عصبی مقابل وی بازی کردند اما امشب ثابت کردیم اگر تجربه بیشتر داشته باشیم و فرصت بازی مقابل تیم هایی مانند سوئد و شیلی به دست بیاید می توانیم نمایش خوبی داشته باشیم.
کی روش در مورد جدایی‌اش از تیم ملی و اینکه این تصمیم توسط چه شخصی گرفته شده است، گفت: این سوال سختی است و جواب آن دشوار است، چون داستان طولانی دارد. پس از عملکرد تیم ملی در جام جهانی و جام ملت‌ها که بدون هیچ گونه حمایت و اردوهای آماده سازی به دست آمد و رضایت اکثریت مردم را در بر داشت و همین طور اکثر مردم این خرسندی را نشان دادند اما دست اندرکاران جدید فدراسیون فوتبال نظرشان این بود که عملکرد بنده به عنوان مربی و نتایج تیم ملی راضی کننده نیست برعکس آن چیزی که اکثریت مردم ایران فکر می کردند با افتخار و قداست کامل سعی کردیم برای تیم ملی بجنگیم اما افراد جدید در فدراسیون چنین طرز فکری نداشتند. 
او افزود: کفاشیان در جلسه آخر به من گفت با این اتفاقاتی که افتاده مطمینا ادامه کار دشوار خواهد بود شاید با مشکلاتی که با آن روبرو هستیم نتوانیم به جام جهانی 2018 صعود کنیم. او حتی تا جایی پیش رفت که به من گفت شاید وضعیت بهتر نشود هیچ حتی بدتر هم بشود. اسدی نیز به عنوان دبیرکل نظرشان متفق القول بر این است که عملکردمان رضایت بخش نبوده و در این شرایط کار دیگری نمی‌شود کرد. تنها باید رفت تا دست فدراسیون ایران برای تصمیمات دیگری باز باشد.
سرمربی تیم ملی در مورد حمایت‌هایی که این روزها از وی در رسانه‌های مجازی توسط هواداران تیم ملی فوتبال ایران می‌شود و همچنین در پاسخ به این سؤال که با صراحت بگوید برای آینده چه تصمیمی دارد، گفت: فکر می کنم فقط باید دوباره حرف‌هایم را تکرار کنم. بارها به بازیکنانم گفته ام که احترام خاصی برای آنها قایل هستم و از تعهد آنها تشکر می‌کنم. هیچ وقت در طول زندگی مربیگری‌ام عشق و علاقه‌ای که هواداران ایرانی به من داشتند را تجربه نکرده‌ام البته تا قسمتی از این عشق را در منچستر یونایتد توسط هواداران دریافت کردم اما در چند تیم ملی دیگر من جمله تیم ملی پرتغال، کشور خودم که 2 بار با آن قهرمان جهان شدم و توانستم با این تیم به جام جهانی هم صعود کنم، چنین عشق و علاقه و محبتی که مردم ایران به من داشتند را دریافت نکرده‌ام و واقعا از تک تک هواداران به خاطر محبت شان تشکر می‌کنم. 
او ادامه داد: اجازه دهید طور دیگر بگویم. هر آنچه در توان دارم مانند 4 سال گذشته برای موفقیت تیم ملی و برای بازیکنان این تیم انجام می دهم اما متاسفانه همانطور که اشاره کردم نقطه نظرات متفاوتی در فدراسیون وجود دارد. تقریبا دو فدراسیون مجزا با دو نقطه نظر متفاوت در فدراسیون ایران وجود دارد. البته دو نقطه نظر متفاوت مشکلی ندارد حتی نظرات مختلف برای من مشکلی نیست چون مربی فوتبال هستم و در تمام زندگی به شنیدن نظرات مختلف عادت دارم اما اگر یک طرف از این داستان این اجازه را به خودش بدهد که در صورت شما به شما توهین کند و زحمات شما را دست کم بگیرند و به شما، بازیکنانت و کادرت توهین کنند، این غیر قابل قبول است.
کی‌روش یادآور شد: حتی می توانند بگویند که از قیافه شما خوشمان نمی‌آید و این مشکلی نیست اما اگر بخواهند توهین کنند و باعث شرم شما شوند و یا بخواهند زحمات شما را نادیده بگیرند به هیچ عنوان قابل قبول نیست و در نتیجه ذیگر فضایی برای وجود هر دو گروه در فدراسیون نیست و من اینجا آدم ضعیفه هستم چون فقط یک مربی هستم و نه عضو فدراسیون و نه عضو هیات رییسه.
سرمربی تیم ملی ایران در مورد اینکه بعد از بازی با شیلی چه اتفاقی افتاد که تیم ملی نتوانست مقابل سوئد، نتیجه دیدار قبلی خود را تکرار کند، گفت: مقابل شیلی با تیمی بازی کردیم که 40 بازیکن را آورده بود تا یکسری از جوانانش نیز تجربه بین المللی پیدا کنند. همین طور امشب شاهد این بودیم که سوئد هم با تمام بازیکنانش و با تیم اصلی خود به مصاف ایران که تیم چهل و یکم جهان است به میدان آمد تا به تیم ایران، هواداران تیم ملی، اسپانسرها احترام بگذارد. فراموش نکنید تیم ملی بزرگسالان اولویت اصلی فوتبال بین المللی هست. 
او افزود: در نتیجه وقتی شما با بهترین گزینه هایتان حضور ندارید، بازیکنانی که باید اینجا بودند و نیامدند پس به خودتان، هواداران ایرانی و فراتر از این صحبت‌ها و مهم تر به تیم‌های ملی شیلی و سوئد احترام نگذاشتید چون آنها این آمادگی را داشتند تا با تیم کامل ما بازی کنند. از سال 1989 این فرصت را داشتم به عنوان مشاورفنی و مدرس فیفا عضوی از فیفا باشم و با تمام فدراسیون های 5 قاره آشنایی کامل دارم اما هیچ زمان ندیدم که تیم ملی بزرگسالان اولویت اول نباشد.
کی‌روش یادآور شد: اگر بازیکنان دیگری داشتم مطمینا گزینه های بیشتری هم داشتم اما این هم به آن معنا نیست که از عملکرد بازیکنان و جوانان رضایت ندارم و من از آنها راضی هستم اما به عنوان مربی تیم ملی فوتبال نقطه نظر من با یکسری از مسوولان متفاوت است و اعتقادم این است که مقدماتی جام جهانی 2018 از خرداد امسال آغاز می‌شود و واقعا فکر می‌کنم یکسری از این بازیکنان جوان اگر مربی خوبی بالای سرشان باشد و تجربه بین المللی خوبی پیدا کنند، آینده درخشانی خواهند داشت. امشب دیدیم که بازیکنی مانند امیری که تقریبا هیچ تجربه ای نداشت شب فوق العاده ای را پشت سر گذاشت. امیدوارم فدراسیون ایران در آینده فرصت‌های مناسبی را برای بازیکنان فراهم کند تا عملکرد بهتری داشته باشند.

بانک ورزش - تیم‌ملی فوتبال کشورمان در دیداری دوستانه نتیجه را به سوئد واگذار کرد.

به گزارش بانک ورزش، نکته جالب اما گلزنی زلاتان ابراهیموویچ در این مسابقه بود. ستاره باشگاه پاری‌سن ژرمن با گلی که در دقیقه 11 به ثمر رساند، تعداد گل‌های ملی خود را به عدد 54 رساند. این نخستین گل زلاتان برابر تیمی غیر از اتحادیه اروپا محسوب می‌شود.

بانک ورزش- آنچه در آن تردیدی وجود ندارد این است که کیفیت بازی تیم ملی کشورمان مقابل شیلی خیلی بالاتر از بازی در برابر سوئد بود. این وسط به نظر می‌رسد میانگین سنی بالای تیم کشورمان کار را در تورنمنت‌های فشرده و سطح بالا برای ما سخت می‌کند. در واقع تیم فعلی ایران تا وقتی بر اساس یک تقویم پراکنده بازی می‌کند، کارایی بالاتری دارد، اما قادر نیست از پس بازی‌های هرچند روز یک بار بربیاید. شاگردان کی‌روش در بازی با سوئد به همان اندازه‌ای کم‌رمق بودند که در مسابقه سوم جام جهانی برابر بوسنی کم‌توانن نشان دادند. جلال حسینی، منتظری، نکونام و شجاعی از جمله بازیکنان کلیدی تیم ملی هستند که سن بالایی دارند. این تیم به شدت نیاز به جوانگرایی دارد و کی‌روش باشد یا نباشد، برای این کار از همین مسابقات مقدماتی جام جهانی باید شروع کنیم.   

نگار
یاور و دوست انجمن
یاور و دوست انجمن

السمك النمر

پستعنوان: رد: کی‌روش: جدایی از تیم‌ملی پیشنهاد کفاشیان بود/ می‌خواهند حقیقت را پنهان کنند   01.04.15 5:51

بانک ورزش - مهاجم تیم امید ایران گفت: امیدوارم کادر فنی با برنامه ریزی که انجام می دهد تیم را در مسیر موفقیت قرار دهد.

سردار آزمون درباره شکست تیم امید ایران مقابل امید عربستان اظهار داشت: ما همه تلاش مان را کردیم. در این بازی نسبت به عربستان برتر بودیم اما طبیعت فوتبال اجازه نداد به هدف مان برسیم. این نشان می دهد که باید در آینده بیشتر کار کنیم. از هواداران که ما را حمایت کردند سپاسگزارم و امیدوارم در آینده آنها را خوشحال کنیم.

او ادامه داد: باز هم می گویم ما همه تلاش مان را کردیم که مقابل عربستان برنده شویم اما این اتفاق نیفتاد.

آزمون درباره اینکه صعود به مرحله بعد قطعی است و چه ارزیابی از عملکرد این تیم در مرحله بعدی دارد گفت: امیدوارم کادر فنی با برنامه ریزی که انجام می دهد تیم را در مسیر موفقیت قرار دهد. ما در همین مرحله هم تلاش زیادی کردیم و امیدوارم بتوانیم در آینده بهتر کار کنیم.

این مسابقه از شبکه سراسری ایران پخش نمی‌شود.

بانک ورزش - دیدار دوستانه سوئد - ایران از 17 شبکه تلویزیونی به صورت زنده پخش خواهد شد. در حالی که این مسابقه از شبکه سراسری ایران پخش نمی‌شود و تنها کسانی که گیرنده‌های دیجیتال دارند می‌توانند از داخل کشور این مسابقه را مشاهده کنند.

نشست هماهنگی سرپرستان دو تیم ایران و سوئد و مسئولان برگزاری این مسابقه برگزار شد. در این جلسه که چند ساعت مانده به بازی امشب برگزار شد، آخرین تمهیدات فدراسیون فوتبال سوئد برای برگزاری هر چه بهتر این بازی اعلام شد.

در نشست هماهنگی بازی از ایران هوشنگ مقدس، سرپرست تیم ملی ایران حاضر بودند. چهار داور این بازی به همراه مدیر تیم ملی سوئد و همچنین مسئول امنیتی بازی و مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال سوئد نیز در این جلسه حاضر بودند.

به گفته مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال سوئد این بازی با 20 دوربین پخش می‌شود. 50 خبرنگار و 20 عکاس هم برای پوشش خبری و تصویری این بازی آی دی کارت دریافت کرده‌اند و قرار است بازی امشب از 17 شبکه تلویزیونی دنیا پخش شود.

همچنین اعلام شد که 35 هزار نفر برای تماشای بازی سوئد - ایران بلیت خریده‌اند که 75 درصد این بلیت‌ها توسط هواداران ایرانی خریداری شده است. پس از اعلام این آمار، مسئول برگزاری بازی رو به مسئولان ایرانی گفت: پس امشب شما میزبان ما هستید! این جمله خنده حضار را به دنبال داشت.

350 نیروی امنیتی به صورت خاص در اطراف زمین حضور دارند تا همه چیز در کنترل مقامات برگزار کننده بازی باشد

بانک ورزش - مهاجم تیم امید ایران گفت: من و سردار آمده بودیم که به تیم کمک کنیم.

علیرضا جهانبخش درباره اینکه با شکست تیم امید ایران مقابل عربستان بخت صعود مستقیم از بین رفت عنوان کرد: متاسفانه آنطوری که می خواستیم نشد. فوتبال خوبی بازی کردیم و موقعیت های زیادی داشتیم. هر دو گل عربستان روی دو اتفاق بود. فوتبال همین است و حساسیتی که روی عربستان هست برای ما هم وجود داشت.

او ادامه داد: جا دارد از مردم ایران عذرخواهی کنم. زمان کمی داشتیم تا برای این مسابقات آماده شویم. باید از الان برای مسابقات آذرماه آماده شویم که با قدرت در این مسابقات شرکت کنیم.

کاپیتان تیم امید درباره اینکه به نظر می رسید او و سردار آزمون با بقیه نفرات هماهنگ نیستند بیان داشت: من و سردار آمده بودیم که به تیم کمک کنیم. همه تلاشمان را هم کردیم. هماهنگی هم مهم بود و سعی کردیم به تیم کمک کنیم. فکر می کنم هم در بازی های گذشته خوب بودیم و هم امروز.

جهانبخش درباره اینکه آیا دوست نداشت امروز مقابل تیم ملی سوئد به میدان برود سکوت کرد و با لبخند محل را ترک کرد. 

او درباره داوری بازی امید ایران مقابل عربستان گفت: داور در این بازی ما را اذیت کرد. او صحنه های 50-50 را به نفع عربستان می گرفت.

محتوى إعلاني

پستعنوان: رد: کی‌روش: جدایی از تیم‌ملی پیشنهاد کفاشیان بود/ می‌خواهند حقیقت را پنهان کنند   

کی‌روش: جدایی از تیم‌ملی پیشنهاد کفاشیان بود/ می‌خواهند حقیقت را پنهان کنند
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1